ferisksk 650x358 560x358 - IPKO Superliga: Ferizaj mundi Ballkanin

Xhiroja e 20-të të IPKO Superligës së Kosovës

Kanë përfunduar tri ndeshjet e para të xhiros së 20-të të IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Ferizaj mundi Ballkanin, Drita mundi Drenicën, kurse Liria e Gjilani luajtën baras në Prizren.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.