w 19 560x416 - Isa Mustafa u uron shërim të shpejtë të lënduarve nga shpërthimi në Ferizaj

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa u ka uruar shërim të shpejtë të lënduarve në aksidentin e sotëm në Ferizaj.

Mustafa përmes një telegrami ka thënë se u uron shërim të shpejt të lënduarve.

“Me shqetësim mora lajmin për shpërthimin që ka ndodhur sot në Ferizaj. Në emrin tim personal dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës bashkëndjejmë me familjarët dhe të gjithë të lënduarve ju uroj shërim të shpejtë”, ka thënë Mustafa.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.