ish miss idaho teen usa 2013 lorena halitin gjithmone e shohim duke buzeqeshur - Ish-“Miss Idaho Teen USA 2013”, Lorena Halitin gjithmonë e shohim duke buzëqeshur

Zeshkania e bukur u bë e njohur në saje të titullit të vitit 2013, “Miss Idaho Teen USA”.

Është fjala për bukuroshen shqiptare Lorena Halitin, e cila po vazhdon të bëjë karrierë në Amerikë.

Ajo shihet gjithmonë e hareshme dhe buza gaz sa herë që shfaqet me imazhe të reja në rrjetet sociale.

Kjo nuk është rastësi dhe nuk e bë për foto, pasi që bukuroshja thotë se në shumtën e rasteve mund ta shohim kështu në jetën e përditshme.

“Kush më njeh mua, kjo jam unë në 99 për qind të kohës. Gjithmonë e buzëqeshur”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram, Lorena.

Lexo po ashtu:

Haliti së fundi ka publikuar një numër të madh të imazheve seksi nëpër mediat sociale teksa shihet tejet e hijshme, e cila gjë i ka rënën në sy futbollistit francez, Kylian Mbappes, i cili ka filluar ta ndjek për së afërmi.

Ndryshe, Lorenën besohet se do ta shohim edhe në një numër më të madh të projekteve të modës. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.