179978070 956600635091108 8742003649246699797 n1 560x416 - Ja si rrahën dy persona në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Video)

Një mosmarrëveshje në trafik, ka përfunduar me rrahje pak çaste më parë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, saktësisht në Çagllavicë.

IndeksOnline ka siguruar videon e kësaj ngjarje ku shihen dy persona teksa rrahën në mes të rrugës me boksa e shqelma.

Ende nuk janë zbuluar motivet e këtij rasti, por ajo që panë qytetarët “live” për disa qaste ishte e rëndë.

Kalimtarët kanë ndërhyrë shpejt për t’i ndarë, ndërsa nuk dihet nëse ndaj të njëjtëve është hapur rast në polici.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.