Loading...

Sindikata e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBASHK), sot ka hyrë në ditën e dymbëdhjetë të grevës.
Mësimdhënësit në tërë Kosovën sot kanë hyrë në ditën e dymbëdhjetë të grevës.

VIDEO

Kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, gjatë ditës së sotme do të vizitojë grevistët në komunën e Ferizajt.

Sipas njoftimit, Jasharaj së bashku me Këshillin Qendror Grevist në ora 09:15 do të vizitojnë çerdhen “Ardhmëria Jonë”, në ora 09:45 do të vizitojnë shkollën fillore “Gjon Serreqi”, ndërkaq vizitën e tyre ata do ta përmbyllin në shkollën e mesme “Dr. Shaban Hashani”.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.