22 560x416 - Ka ndodhur një aksident në rrugën Naim Beka

Sot në orët e para të mëngjesit rreth orës 00 :15 min , ka ndodhur një aksident komunikacioni tek rruga NAIM BEKA  , një Golf 4 me tabela 05 goditi një djalosh të ri , i cili shpëtoi me disa lëndime të vogla , aty u pa edhe Policia e cila po e hetonte rastin.

Shpresojmë që raste si ky të mos përsëriten./Ferizaj24/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.