vdekja1 560x360 - Kaçanik: Gjendet pa shenja jete trupi i zhdukur muaj më parë

Gjatë ditës së djeshme rreth orës së pasdites është gjetur trupi i pajetë i personit të zhdukur më datë 19 mars të këtij viti.
Trupi është gjetur në pyll rreth tri kilometra mbi fshatin Biqecë të Kaçanikut.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.