kalojne 15 minuta ne riza lushta mesoni me te rejat e fundit dhe formacionet e te dyja paleve 560x416 - Kalojnë 15 minuta në ‘Riza Lushta’, mësoni më të rejat e fundit dhe formacionet e të dyja palëve

Tashmë kanë filluar dy takimet e ditës së sotme në Superligë.

Gjelbër e zinjtë po luajnë kundër Ferizajt në stadiumin ‘Riza Lushta’ të Mitrovicës, shkruan GazetaBlic.

Tashmë janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do ndryshim rezultati nga kjo përballje dhe jo vetëm.

kalojne 15 minuta ne riza lushta mesoni me te rejat e fundit dhe formacionet e te dyja paleve - Kalojnë 15 minuta në ‘Riza Lushta’, mësoni më të rejat e fundit dhe formacionet e të dyja palëve

/GazetaBlic/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.