ferizaj aksident 560x416 - Kamera filmoi gjithçka/ Kështu u rrotullua mbrëmë një makinë në Ferizaj

Mbrëmë rreth orësh 23:30 në rrugën “Enver Topalli”, në Ferizaj është vetaksidentuar një makinë.

Ferizaj24 ka siguruar pamjet në fjalë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë policia dhe zjarrëfikësit.

Fatmirësisht, mësohet se shoferi është jashtë rrezikut për jetën.