37038940 713756305634436 1510165687308386304 n 560x416 - Kampioni pritet nga deputetja Duda Balje

Florim Xhabiri, boksieri i cili ka kaluar tre operime të forta si pasojë e kancerit sot është prit nga disa deputat nga Kuvendi i Kosovës, ndër to dhe Duda Balje e cila është edhe përgjegjëse për të drejtat e njeriut. Ajo në faqen e saj të fb kishte shkruar.
“Boksieri kosovar i cili tre herë e ka fituar betejën me kancerin është inspirimi im. Falënderim deri tek ministrja e shëndetësisë, ministrit Uranit për mbështetjen në të gjitha fazat e mjekimit. Do zoti ti falë jetë të gjatë kampionit tonë.”
37038940 713756305634436 1510165687308386304 n 1 - Kampioni pritet nga deputetja Duda Balje

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.