ferizaj 696x4231 560x416 - Katër përforcimet tjera që do të prezantohen nesër tek Ferizaj


Ferizaj është bërë qendër e transfereve në dy ditët e fundit.

Pas ardhjes së Bylbyl Sokolit, klubi ka zyrtarizuar qëndrimin e Genc Hamitit e Dren Gashit, ndërsa ka zyrtarizuar Durim Gashin nga Ballkani. I konfirmuar nga lojtari është edhe Bashkim Shala nga Besa.

Gazeta Olle mëson edhe katër transferet me të cilët pritet të arrihet marrëveshja nesër dhe të cilët do të prezantohen.

Veton Shabani, Dardan Qerkini, Egzon Shabani e Qëndrim Sejdiu pritet të veshin fanellën e Ferizajt në pranverë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.