Loading...

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur më 23 janar ndërmjet tre veturave në fshatin Dardani në Ferizaj, transmeton Koha.net.

Policia bën të ditur se në aksidentin që ka ndodhur në ora 18:00 janë lënduar tre ngasësit dhe një pasagjere.

“Ka ndodhur një aksident trafiku, të involvuara tri automjete civile me ngasës meshkuj K-Shqiptarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore marrin tre ngasësit dhe një pasagjere femër K-Shqiptare, të gjithë të lënduarit janë dërguar në spital dhe tre prej tyre janë ndaluar për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në komunikatë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.