katy perry shkelqen ne 34 vjetorin e lindjes perkrah orlando bloomit 560x416 - Katy Perry shkëlqen në 34 vjetorin e lindjes përkrah Orlando Bloomit

Është 34-vjetori i lindjes së saj.

Kjo ka bërë që Katy Perry këtë ditë të shënuar në jetë ta festonte me një darkë romantike krahas të dashurit, Orlando Bloom

Çifti romantik kishin zgjedhur të kalojnë një mbrëmje të paharruar në një prej restoranteve përrallore të West Hollywood të Kalifornisë së SHBA-ve.

katy perry shkelqen ne 34 vjetorin e lindjes perkrah orlando bloomit - Katy Perry shkëlqen në 34 vjetorin e lindjes përkrah Orlando Bloomit

Këngëtarja u fotografua duke dalë nga lokali me aktorin, ku shihet e buzëqeshur dhe më e lumtur se kurrë në jetë.

Ajo me këtë rast kishte të veshur një fustan të ngushtë të lëkurës të ngjyrës rozë, të cilin mund ta keni edhe ju për 370 dollarë.

Lexo po ashtu:

Biondina shfaqej tejet seksi dhe joshëse në këtë fustan që e kishte kombinuar edhe me një palë këpucë të bukur me take.

Ndryshe, Perry është duke punuar në projekte të reja muzikore si dhe po mban koncerte anembanë globit. /Telegrafi/

katy perry shkelqen ne 34 vjetorin e lindjes perkrah orlando bloomit - Katy Perry shkëlqen në 34 vjetorin e lindjes përkrah Orlando Bloomit

katy perry shkelqen ne 34 vjetorin e lindjes perkrah orlando bloomit 1 - Katy Perry shkëlqen në 34 vjetorin e lindjes përkrah Orlando Bloomit

katy perry shkelqen ne 34 vjetorin e lindjes perkrah orlando bloomit 2 - Katy Perry shkëlqen në 34 vjetorin e lindjes përkrah Orlando Bloomit

katy perry shkelqen ne 34 vjetorin e lindjes perkrah orlando bloomit 3 - Katy Perry shkëlqen në 34 vjetorin e lindjes përkrah Orlando Bloomit

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.