kelly brook tregon se si ishte njoftuar me te dashurin permes rrjeteve sociale 560x416 - Kelly Brook tregon se si ishte njoftuar me të dashurin përmes rrjeteve sociale

Modelja britanike, Kelly Brook ka zbuluar për mediat e huaja se si e kishte bërë për vete Jeremy Parasin.

Bukuroshja 38-vjeçare është në lidhje dashurie me mashkullin e saj të ëndrrave për më shumë se tre vjet dhe tani ka zbuluar se si filloi dashuria e tyre.

Ajo pranoi se e para kishte filluar ta ngacmoj përmes rrjetit social Instagram dhe i kishte kërkuar një mundësi për t’u njohur me njëri-tjetrin.

kelly brook tregon se si ishte njoftuar me te dashurin permes rrjeteve sociale - Kelly Brook tregon se si ishte njoftuar me të dashurin përmes rrjeteve sociale

“Ne u takuam në Instagram, e pashë në një videoklip dhe menjëherë pashë profilin e tij. E ngacmova dhe ai më ngacmoi, kështu që i dërgova një mesazh dhe e falënderoja që më pranoi të jemi miq”, u shpreh Kelly.

“Sidoqoftë, nuk isha i sigurt nëse ishte me të vërtetë ai me këtë profil, prandaj u pajtuam të flasim me Skype”, pohoi Kelly, duke shtuar se që prej atëherë ata kanë qenë në kontakt të vazhdueshëm për gjashtë muaj.

“Ne ishim miq në rrjetet sociale dhe ne nuk jemi takuar gjatë atyre gjashtë muajve”, tha Kelly, e cila sot është e lumtur me Jeremyn.

Ndryshe, Brookun do ta shohim gjatë vitit të ardhshëm edhe në projekte të reja të filmave si dhe të modës. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.