30084831 231659650744410 6520759837167452160 n1 560x335 - Këngëtarja më e re nga qytetit i Ferizajt TINNA vjen me këngën “KE MENU”

Tinna është një këngëtare e re prej qytetit të Ferizajt. Tinna është në kohë, pasi është vetëm 14 vjeç dhe jeton në vendin e studiove më të mira në botë, në Suedi.

Këngëtarja sapo ka lansuar edhe videoklipin e këngës “Ke menu” me muzikë, tekst dhe videoklip nga BigBox Studio.

Më poshtë gjeni videoklipin e këngës “Ke menu”

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.