Kerkim foto 780x4391 560x416 - Kërkim i gjerë policor për atë që dukej si grabitje e fëmijës (Foto)

Rezolucioni i dobët i pamjeve të marra nga kamerat e sigurisë, kanë bërë të duket sikur në një rrugë në Sussex të Anglisë, është grabitur një fëmijë.

Me të njoftuar policinë, ka nisur një kërkim i gjerë nga njësitet me uniformë dhe banorët e zonës, që kërkonin për diçka të dyshimtë, transmeton Telegrafi.

Por, ‘grabitësi’ në fakt, ishte babai i trevjeçares, e cila ishte hidhëruar dhe po qante, duke refuzuar t’ia mbante dorën, që të ktheheshin së bashku në shtëpi.

kerkim i gjere policor per ate qe dukej si grabitje e femijes foto - Kërkim i gjerë policor për atë që dukej si grabitje e fëmijës (Foto)

Fëmija duke shkuar pas atij që dukej si grabitës

“Nuk kishte asgjë kriminale, ishte thjesht i ati që po i kërkonte asaj të shkonin në shtëpi. Punë fëmijësh, që llastohen nganjëherë”, thuhet në raportin policor. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.