va1 560x347 - Kërkohet paraburgim për djalin që rrahu nënën


Prokuroria Themelore në Ferizaj ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit për të pandehurin A.I.
Ai dyshohet se me datën 08.01.2019, i pandehuri pas një fjalosjeje rreth disa parave që ia ka kërkuar e dëmtuara – nëna e tij, tensionohet situata dhe me dashje i shkakton lëndime trupore.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.