superliga 89311 560x416 - Këto janë super ndeshjet që zhvillohen në vikend në Superligë

Xhiroja e tretë e Ipko Superligës së Kosovës do të fillojë të premten.

Të premten me fillim nga ora 16:45, Liria do të takohet me Dritën në stadiumin ‘Përparim Thaçi’ në Prizren, shkruan GazetaBlic

Të shtunën zhvillohet dy ndeshjet, kurse tre takime të dielën.

Për dallim nga dita e shtunë, ndeshjet e së dielës zhvillohet në dy intervale kohore (16:45 dhe 19:45).

Ja orari i xhiros së tretë:

E premte, ora 16:45 / Liria – Drita

E shtunë, ora 16:45, Llapi – Ferizaj, Feronikeli – Ballkani

E diel, ora 16:45, Gjilani – Trepça’89 / Flamurtari – KEK-u / Prishtina – Drenica 19:45.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.