Kida ka pranuar se ajo do të largohet nga On Records pas përfundimit të kontratës.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon me sukses të sjell këngë të reja si dhe të mbajë koncerte të ndryshme.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion të bukur teksa shihen në prapavijë shumë gjethe të stinës së vjeshtës.

Zeshkania ishte e veshur e tëra në xhinse dhe me një grim të lehtë, Kida dukej tejet tërheqëse dhe mjaft seksi.

Këngëtarja ka marrë shumë pëlqime si dhe komente pozitive në lidhje me këtë projekt të ri të fotografisë.

Lexo po ashtu:

Theksojmë se 20 vjeçarja numëron mbi 1 milion ndjekës në llogarinë personale të Instagramit.

Ndryshe, Kida është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. /Telegrafi/

kida vjen me nje fotosesion te ri terheqes - Kida vjen me një fotosesion të ri tërheqës

kida vjen me nje fotosesion te ri terheqes 1 - Kida vjen me një fotosesion të ri tërheqës

kida vjen me nje fotosesion te ri terheqes 2 - Kida vjen me një fotosesion të ri tërheqës

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.