kim kardashian thote se kanye west e ngacmon duke i kerkuar te bejne serish femije 560x416 - Kim Kardashian thotë se Kanye West e ngacmon duke i kërkuar të bëjnë sërish fëmijë

Ajo tashmë është nënë e tre fëmijëve.

Por Kim Kardashian zbuloi se burri i saj Kanye West po e ngacmon atë për të bërë më shumë fëmijë, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Lexo po ashtu:

Ajo tregoi në episodin e së dielës në “Keeping up with the Kardashians”, se Kanye West po e ngacmon duke i thënë se dëshiron të ketë shtatë fëmijë.

kim kardashian thote se kanye west e ngacmon duke i kerkuar te bejne serish femije - Kim Kardashian thotë se Kanye West e ngacmon duke i kërkuar të bëjnë sërish fëmijë

Kim Kardashian West (Foto: Nicholas Hunt/Getty Images/Guliver)

Sidoqoftë, Kim e cila fëmijën e tretë e solli përmes një nëne zëvendësuese, për arsye mjekësore, nuk është e etur të ketë më shumë fëmijë, dhe ajo ka një arsye më specifike.

Ajo tutje shtoi se bërja e një tjetër fëmije është e papërshtatshme në një botë kaq të pasigurtë.

kim kardashian thote se kanye west e ngacmon duke i kerkuar te bejne serish femije 1 - Kim Kardashian thotë se Kanye West e ngacmon duke i kërkuar të bëjnë sërish fëmijë

Kim Kardashian dhe Kanye West (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images/Guliver)

“Unë nuk mundem kurrë, veçanërisht në botën ku jetojmë”, shtoi ajo.

Përndryshe, Kim ka tre fëmijë: vajzat North dhe Chikago, dhe djalin Saint. /Telegrafi/

kim kardashian thote se kanye west e ngacmon duke i kerkuar te bejne serish femije 2 - Kim Kardashian thotë se Kanye West e ngacmon duke i kërkuar të bëjnë sërish fëmijë

Kim Kardashian (Foto: Christopher Polk/Getty Images/Guliver)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.