auto TERMET 115794641851 560x416 - Kjo ishte shkalla e tërmetit që u ndje në Prishtinë e Ferizaj

Sonte një tërmet është ndier në Prishtinë dhe Ferizaj.

Ky tërmet ishte 3.7 shkallë të riterit.

Këtë e ka konfirmuar sizmologu Shemsi Mustafa.

Epiqendra ishte në kufi me Kosovën dhe Serbinë ndërsa një tërmet tjetër është ndier edhe në Tiranë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.