kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 560x416 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

Derisa kanë mbetur vetëm disa ditë deri në Halloween, ata që duan ta festojnë sa më mirë, po i bëjnë prerjet e fundit të kostumeve.

Derisa shumica e duan tradicionalen e frikshme, të tjerë kanë zgjedhur të kenë paraqitje më të butë, transmeton Telegrafi.

Njerëz nga mbarë bota, kanë treguar në Bored Panda kombinimet e tyre të këndshme, që tregojnë se jo të gjitha duhet të jenë të frikshme.

Për dallim prej tjerëve që kanë zgjedhur të kuqen si gjak dhe maska, disa vendosën të duken komik me paraqitje të ndryshme kreative.

Nuk mungojnë personazhet e ndryshme prej filmave, apo skena të improvizuara që do ishin shumë të këndshme për festën që zhvillohet në fund të këtij muaji. /Telegrafi/

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 1 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 2 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 3 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 4 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 5 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 6 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 7 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

kombinimet e kendshme qe tregojne se jo te gjitha kostumet per halloween duhet te jene te frikshme foto 8 - Kombinimet e këndshme që tregojnë se jo të gjitha kostumet për Halloween duhet të jenë të frikshme (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.