12341 560x416 - Komuna e Ferizajt po planifikon rreth inkasimit të rreth 500 mijë eurove nga tatimi i tokave

Komuna e Ferizajt po bën përgaditjet e duhura që me fillimin e vitit të ri të nisë edhe një proces i ri për tatimimin e tokave të cilave nuk janë tatimuar deri më tani.

Shiko videon për më shumë:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.