Loading...

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Pleshinë të Ferizajt pasi që gjatë bastisjes së shtëpisë së tij i është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri AK-47, me tre karikatorë dhe 40 fishekë kal.7.62 mm.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

VIDEO

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.