koni i trafikut i ngeci ne kembe vazhdonte te ecte pa mundur ta largonte foto 560x416 - Koni i trafikut i ngeci në këmbë, vazhdonte të ecte pa mundur ta largonte (Foto)

Derisa po kthehej në shtëpi, pas një mbrëmje në një lokal të Glasgow të Skocisë, një adoleshenteje i ngeci në këmbë koni i trafikut.

Ende nuk dihet se si ndodhi ky rast misterioz, por ajo kishte dhimbje të mëdha, ndërsa e kishte të pamundur ta largonte, transmeton Telegrafi.

“A do ma heqësh ti, a je ekspert në këto gjëra”, ka thënë ajo, ndërsa dy kalimtarë rasti dhe një roje lokali, po përpiqeshin t’ia largonin.

Pas shumë mundimeve, ata arritën t’ia largojnë.

Kjo pasi ecë për një kohë të gjatë me të në këmbë, ndërsa një pjesë të rrugës, e bëri duke kërcyer me këmbën tjetër.

Për të mos e paraqitur gjendjen e saj të rënduar nga alkooli, videoja është hequr, por jo edhe disa pamje që po qarkullojnë në internet. /Telegrafi/

koni i trafikut i ngeci ne kembe vazhdonte te ecte pa mundur ta largonte foto - Koni i trafikut i ngeci në këmbë, vazhdonte të ecte pa mundur ta largonte (Foto)

koni i trafikut i ngeci ne kembe vazhdonte te ecte pa mundur ta largonte foto 1 - Koni i trafikut i ngeci në këmbë, vazhdonte të ecte pa mundur ta largonte (Foto)koni i trafikut i ngeci ne kembe vazhdonte te ecte pa mundur ta largonte foto 2 - Koni i trafikut i ngeci në këmbë, vazhdonte të ecte pa mundur ta largonte (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.