w 112 560x416 - Kristina Gashi Bytyçi falenderon rininë për përkrahje

Kandidatja për deputete nga Ferizaj, aktualisht kryesuesja e Kuvendit Komunal, Kristina Gashi Bytyçi ka vazhduar takimet me qytetarë të shumtë.

Gjatë ditës së sotme ajo takoi të rinjtë, të cilët do të votojnë për herë të parë. Kristina u shpreh e nderuar për mbështjen që po merr nga të rinjtë, të cilët edhe i falenderoi publish përmes një statusi në rrjetet sociale , ku ndër të tjera shkruan:

“ Faleminderit rinisë sonë të mrekullueshmë për përkrahjen tuaj të madhe ”.

Kujtojmë se kryesues Gashi Bytyçi është mjaft aktive në takime me shtresa të ndryshme të shoqërisë, kryesisht me të rinjtë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.