w 13 560x370 - Ky është pronari i restorantit në Ferizaj që ndodhi shpërthimi (Foto)

Genc Sopa, pronari i restaurantit “Stake House” është në gjendje të rëndë.

Këtë e ka bërë të ditur faqja “Vrojtuesit e Lagjes” – Ferizaj.

Sot ka ndodhur një shpërthim në njërin nga restaurantet në Ferizaj ku mbetën të lënduar më shumë se 40 persona duke përfshirë këtu edhe fëmijët.

20210106 154407 - Ky është pronari i restorantit në Ferizaj që ndodhi shpërthimi (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.