w 9 560x416 - Labinot Tahiri reagon për shpërthimin në Ferizaj: Lutuni për shpëtimin e të lënduarve

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, i cili vjen nga Ferizaj, ka reaguar pas shpërthimit që la 31 persona të lënduar.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=42&loc=https%3A%2F%2Fwww.kosova sot.info%2Flajme%2F516810%2Flabinot tahiri reagon per shperthimin ne ferizaj lutuni per shpetimin e te lenduarve%2F&referer=https%3A%2F%2Fgjirafa - Labinot Tahiri reagon për shpërthimin në Ferizaj: Lutuni për shpëtimin e të lënduarveNë reagimin e tij në Facebook, Tahiri ka thënë lutuni për shpëtimin e të lënduarve.

Postimi i tij i plotë:

Të dashur qytetarë, sot ka ndodhur një shpêrthim në njërin restaurant në Ferizaj!

Lutuni për shpêtimin e atyre qytetarëve të lënduar dhe stafin e këtij restaurani

Zoti ju ndihmoftë edhe mjekëve dhe policëve që po e bejnë punên e tyre..!

Dhashtë Zoti mos të ketë viktima!!!

Zot sjell mirësi

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.