vizatttt 560x416 - Lajmi për vizat bëhet i ditur në ora 16:30

Edhe pse ishte paralajmëruar se lajmi për vizat do të mund të komunikohet në orën 11:30, një gjë e tillë pritet të ndodh pak më vonë, pikërisht rreth orës 16:30.

Kjo është bërë e ditur nga Komisioni Evropian, përmes një postimi në Twitter.

“Sot rreth orës 16.30, konferencë për shtyp nga Komsioneri Avramopulos dhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi”, është shkruar në një postim në të cilin është shtuar edhe linku ku do të mund të ndiqni konferencën Live.

Kujtojmë gjithashtu se të enjten është raportuar se do të jetë për vizitë në Kosovë, Komisionari për Punë të Brendshme dhe Migracion, Dimitros Avramopoulos.

vizat - Lajmi për vizat bëhet i ditur në ora 16:30

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.