lendohet nje person1 560x310 - Lëndohet një punëtor në vendin e tij të punës në Ferizaj

Një person ka marrë lëndime trupore në vendin e tij të punës në Ferizaj.

Njësit relevante kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Viktimës iu është ofruar tretmani mjekësorë dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm. Rasti nën hetime.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.