leshimi me karrocen e super marketit perfundoi keq arsyeja pse nuk duhet kurre ta provoni video 560x416 - Lëshimi me karrocën e super-marketit përfundoi keq, arsyeja pse nuk duhet kurrë ta provoni (Video)
leshimi me karrocen e super marketit perfundoi keq arsyeja pse nuk duhet kurre ta provoni video - Lëshimi me karrocën e super-marketit përfundoi keq, arsyeja pse nuk duhet kurrë ta provoni (Video)

Leah King po kthehej një mbrëmje nga shëtitja, dhe i kërkoi një kalimtari të rastit, ta shtynte me karrocën e super-marketit, nëpër një rrugë të boshatisur në  Midloathian të Anglisë.

Madje, ajo e filmonte vetën teksa shkonte teposhtë me shpejtësi të lartë, derisa humbi kontrollin dhe përfundoi shumë keq, transmeton Telegrafi.

“Dukej si aventurë e bukur, por përplasja me asfaltin më la shumë plagë në trup, megjithëse nuk ka thyer asgjë”, ka shkruar King përbri videos që është bërë virale.

Ai që qëndron në brendësi të shportës, nuk e ka kontrollin mbi karrocën dhe kjo është një prj arsyeve të shumta, pse nuk duhet të provohet kurrë një veprim i tillë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.