s 1 560x416 - Lëshoi lokalin për prostitucion në Ferizaj

Pas hetimeve të zhvilluara, Policia e Kosovës dje ka arrestuar dhe pastaj liruar në Ferizaj një person, nën dyshimin se ka lëshuar lokalin për veprimtari ilegale-prostitucion me femra nga Shqiperia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt./Ferizaj24

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.