w 18 560x416 - Limaj: Lutemi që gjendja shëndetësore e të lënduarve të përmirësohet sa më parë

Dhjetëra persona u lënduan nga shpërthimi i një bombole të gazit që ndodhi gjatë së martës në Ferizaj. Për këtë ka shkruar edhe kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

“Lutemi që gjendja shëndetësore e të lënduarve të përmirësohet sa më parë”, ka shkruar Limaj në “Facebook”.

Ai po ashtu ka shkruar se bashkëndjenë me familjarët e të lënduarve nga ky shpërthim.

“Bashkëndjejmë me familjet e mbi 40 qytetarëve që mbeten të lënduar, si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit në Ferizaj”, ka shkruar Limaj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.