loredana aludon per daten e lindjes 560x416 - Loredana aludon për datën e lindjes

Loredana Zefi është siguruar që të dielën të nxitë spekulime në media.

Bukuroshja shqiptare me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka aluduar për atë që mund të jetë data e lindjes së saj.

“7 dhjetor? Vazhdon të jetë sekret”, ka shkruar Loredana në postimin e saj në Instagram.

loredana aludon per daten e lindjes - Loredana aludon për datën e lindjes

Loredana (Foto: Instagram/Loredana)

Bukuroshja besohet se është në pritje të një vajze.

Reperja ka kohë që është në lidhje me reperin Mozzik me të cilin jetojnë në Zvicër.

loredana aludon per daten e lindjes 1 - Loredana aludon për datën e lindjes

Loredana së fundmi debutoi me projektin “Bonnie n’Clyde” dhe debutoi suksesshëm në skenë me “Sonenbrillle”.

Por, duket se pas lindjes ajo do të pezullojë aktivitetet muzikore për një kohë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.