loredanen e ndryshon shtatzenia shton ne peshe 560x416 - Loredanën e ndryshon shtatzënia, shton në peshë

Loredana Zefi është shtatzënë dhe pritja e ëmbël e estradës po shkon dita ditës drejt fundit.

Ajo dhe i dashuri i saj reper, Mozzik, ka kohë që po presin fëmiun e parë.

Me spekulime të forta se gjinia e fëmiut të parë të çiftit është vajzë, Loredana po shijon edhe suksesin e karrierës.

Ajo ka vazhduar të postojë në rrjetet sociale imazhe me të dashurin e saj Mozzik, ku shfaqet me peshë të shtuar.

loredanen e ndryshon shtatzenia shton ne peshe - Loredanën e ndryshon shtatzënia, shton në peshë

Bukuroshja gjithjë është afër Mozzikut, kurse edhe në aspektin muzikor së fundmi qëndruan afër.

Ata lansuan bashkëpunimin hit “Bonnie n’ Clyde” para pak kohësh duke u bërë hit.

Ky projekt konkurroi në top listat evropiane, duke rivalizuar edhe superyje si Raf Camora. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.