loredanen e ndryshon shtatzenia shton ne peshe 560x416 - Loredanën e ndryshon shtatzënia, shton në peshë

Loredana Zefi është shtatzënë dhe pritja e ëmbël e estradës po shkon dita ditës drejt fundit.

Ajo dhe i dashuri i saj reper, Mozzik, ka kohë që po presin fëmiun e parë.

Me spekulime të forta se gjinia e fëmiut të parë të çiftit është vajzë, Loredana po shijon edhe suksesin e karrierës.

Ajo ka vazhduar të postojë në rrjetet sociale imazhe me të dashurin e saj Mozzik, ku shfaqet me peshë të shtuar.

loredanen e ndryshon shtatzenia shton ne peshe - Loredanën e ndryshon shtatzënia, shton në peshë

Bukuroshja gjithjë është afër Mozzikut, kurse edhe në aspektin muzikor së fundmi qëndruan afër.

Ata lansuan bashkëpunimin hit “Bonnie n’ Clyde” para pak kohësh duke u bërë hit.

Ky projekt konkurroi në top listat evropiane, duke rivalizuar edhe superyje si Raf Camora. /Telegrafi/