luana vjollca eksperimenton me ngjyrat e flokeve kesaj here vjen si nje flokekuqe atraktive 560x416 - Luana Vjollca eksperimenton me ngjyrat e flokëve, kësaj here vjen si një flokëkuqe atraktive
luana vjollca eksperimenton me ngjyrat e flokeve kesaj here vjen si nje flokekuqe atraktive - Luana Vjollca eksperimenton me ngjyrat e flokëve, kësaj here vjen si një flokëkuqe atraktive

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Fotografitë që ajo publikon gjithmonë në rrjetet sociale bëhen temë e mediave, kjo ngase shpesh ajo shfaqet provokuese apo me ndonjë ndryshim drastik.

Ndër vite, Vjollca ka treguar se i pëlqen të eksperimentojë me ngjyrat e flokëve, pasi që gjithmonë është shfaqur ndryshe.

Fillimisht si biondinë, më pas me flokë të zeza, e ndërsa së fundmi vendosi të vijë në të kuqe.

Në fotografinë e fundit të ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram, Luana u ka prezantuar atyre dukjen e saj të re si një flokëkuqe.

Lexo po ashtu:

Dhe pëlqimet dhe komplimentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, të cilët edhe e kanë uruar për ndryshimin e ri.

Luana gjendet çdo javë pranë teleshikuesve përmes emisionit të saj, “Shiko kush luan”. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.