Loading...

Luana Vjollca ka përmbyllur vitin e saj muzikor mbrëmë.

Ajo ka mbajtur koncert në Ferizaj.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, Luana shihet e veshur me një fustan të kuq, derisa performon para fansave të saj të zjarrtë.

“2018 nuk mund te mbyllej me bukur se kaq… ZEMRA PLOT! Faleminderiit me zemer Ferizaj”, ka shkruar ajo sipër imazheve.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.