Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, vazhdon të mbetet një prej emrave më të komentuar në media.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Luana ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive në të bardha.

Me modelin e flokëve të shkurtra, prezantuesja duket ndryshe dhe më tërheqëse se asnjëherë tjetër.

“E bardhë si bora”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.