unnamed 39 1 933x4451 1 560x416 - Magjistralja Ferizaj-Prishtinë, me maska e armë plaçkitet një pompë e derivateve

Një viktimë mashkull ka njoftuar se derisa kishte qenë duke punuar në një pompë të derivateve aty kishin shkuar dy persona të dyshuar të maskuar dhe të armatosur, ku nën kërcenim e një arme-revole nga ai kishin grabitë rreth 650 €, e më pas ishin larguar këmbë në drejtim të panjohur.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 03:40 në magjistralen Ferizaj-Prishtinë.

Nuk raportohet për të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevantë policore.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.