maitre gims publikon videoklipin e mrekullueshem te hitit le pire 560x416 - Maitre Gims publikon videoklipin e mrekullueshëm të hitit “Le Pire”
maitre gims publikon videoklipin e mrekullueshem te hitit le pire - Maitre Gims publikon videoklipin e mrekullueshëm të hitit “Le Pire”

Superylli francez i muzikës RnB, Maitre Gims, ka publikuar videoklipin e tij më të ri.

Sensacional si zakonisht dhe i veçantë me videoklipe, Maitre Gims solli projektin më të fundit të tij të publikuar në audio version shumë kohë më parë.

Por, vetëm tash hiti i tij i madh “Le Pire” gjeti rrugën e videoklipit.

Me ngjyrim të mrekullueshëm e skena inspiruese reperi ka publikuar klipin tejet atraktiv dhe me shumë domethënie.

[embedded content]

Në vetëm 24 orë të publikimit, videokipi inspirues që flet për ngrohjen globale dhe problemet e botës në përgjithësi, ka arritur mbi një milion klikime.

Maitre Gims shpesh ka qenë burim inspirimi për yjet e muzikës shqiptare. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.