Loading...

Diellza Grainca nga Ferizaj, maturante kjo në shkollën e shkencave ‘Kuvendi i Arbrit’ ka shkëlqyer në mbrëmjen e sajë të maturës të mbajtur këto ditë.

Ajo është shquar për një veshje ekstravagante.

Në fotografitë e publikuara nga Diellza ajo duket jashtëzakonisht bukur me pamjen dhe stilin e saj.

Në vazhdim mund t’i shiheni disa nga fotografitë e Diellza Granicës./AlbanienShow

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.