Ferizaj1 560x359 - Mbi 170 raste aktive me koronavirus në Ferizaj

Mbrëmë në Komunën e Ferizajt u konfirmua edhe 1 rast i ri me COVID-19.

Përmes një njoftimi të komunës në Facebook, bëhet e ditur se numri i rasteve aktive ka arritur në 178.

“1 rast i ri me COVID-19 në Ferizaj Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19, bëhet e ditur se kemi edhe 1 rast të ri pozitiv me këtë virus në Ferizaj që çon në 178 numrin e rasteve aktive. Shërim të shpejt të infektuarve” , thuhet në njoftimin e komunës.

Vetëm dje në Kosovë u shënuan 207 raste të reja me koronavirus.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.