me kembet e hapura para pasqyres bebe rexha merr nje poze atraktive 560x416 - Me këmbët e hapura para pasqyrës, Bebe Rexha merr një pozë atraktive

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, së fundmi ishte e pranishme në “LOS40 Music Awards”, i cili u mbajt në Madrid të Spanjës.

Në të njëjtin event ishte e pranishme edhe këngëtarja tjetër e famshme, Dua Lipa, dhe që të dyja nesër (e diel), do të jenë po prapë bashkë në një event, siç është ai i MTV EMA.

Bebe Rexha është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetin social Instagram, në të cilin numëron mbi gjashtë milionë ndjekës.

me kembet e hapura para pasqyres bebe rexha merr nje poze atraktive - Me këmbët e hapura para pasqyrës, Bebe Rexha merr një pozë atraktive

Bebe Rexha (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Shpesh, ajo publikon për fansat fotografi ose video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, ajo publikoi për fansat e saj një ‘selfie’ mjaft atraktiv, ku shfaqej duke pozuar me këmbët e hapura para pasqyrës.

Pëlqimet dhe komentet e shumta për të nuk munguan, shumë prej të cilëve e komplimentuan për linjat trupore.

E veshur në ngjyrat bardhë e zi dhe me flokët e prera shkurt, ajo vërtetoi edhe njëherë se vazhdon të jetë gjithnjë në hap me trendet e modës. /Telegrafi/

me kembet e hapura para pasqyres bebe rexha merr nje poze atraktive 1 - Me këmbët e hapura para pasqyrës, Bebe Rexha merr një pozë atraktive

Bebe Rexha (Foto: Juan Naharro Gimenez/Getty Images/Guliver)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.