me koken ne pjate vogelushja doli te mblidhte sheqerka per halloween video 560x416 - Me ‘kokën në pjatë’, vogëlushja doli të mblidhte sheqerka për Halloween (Video)
me koken ne pjate vogelushja doli te mblidhte sheqerka per halloween video - Me ‘kokën në pjatë’, vogëlushja doli të mblidhte sheqerka për Halloween (Video)

Krystel Hwang nga Filipinet, ia ka qepur të bijës dyvjeçare një kostum special për Halloween, që duket sikur e ka kokën në pjatë.

Madje, kur shkon për të mbledhur sheqerka nëpër shtëpitë e lagjes, ato ia vënë vogëlushes në hapësirën që duket sikur një qafë e hapur, transmeton Telegrafi.

“E dua edhe një kostum të tillë, ajo as që po e kupton çfarë po ndodhë”, ka shkruar një komentues.

Megjithëse është fillimi i festimeve për këtë datë që konsiderohet e frikshme, ky kostum duket se është ndër më të pëlqyerit. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.