mediat britanike raportojne per krize ne martesen e victoria dhe david beckham 560x416 - Mediat britanike raportojnë për krizë në martesën e Victoria dhe David Beckham
mediat britanike raportojne per krize ne martesen e victoria dhe david beckham - Mediat britanike raportojnë për krizë në martesën e Victoria dhe David Beckham

Kreatorja e modës, Victoria Beckham, nuk është dukur aspak e gëzuar gjatë pushimeve familjare në Manly të Australisë – raporton The Sun.

Derisa djali Cruz dhe vajza Harper kanë luajtur në plazh me dadon e tyre, dizajnerja është dukur e humbur.

Gjatë një prononcimi për media, burri i saj, David Beckham, kishte deklaruar se martesa me të nganjëherë është shumë e vështirë.

Lexo po ashtu:

Ky pohim i ish-futbollistit të njohur e ka shqetësuar shumë gruan e tij, saqë mediat britanike raportojnë se martesë e tyre është në krize.

Madje ishte thënë se Victoia kishte qarë për dy ditë pas asaj deklarate të burrit të saj.

Gjatë pushimeve me fëmijët e saj, siç transmeton The Sun, ish-këngëtarja ka qëndruar ulur e painteresuar dhe i ka shikuar fëmijët duke u larë, ndërsa nuk është zhveshur për ta shijuar plazhin.

David nuk ka mundur t’i bashkëngjitet familjes në pushime për shkak të angazhimit të tij me lojërat Invictus. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.