mediumi serb rita ora me veshjen me origjinale per halloween bukuroshja me e komentuara ne rrjetet sociale 560x416 - Mediumi serb: Rita Ora me veshjen më origjinale për Halloween, bukuroshja më e komentuara në rrjetet sociale

Këngëtarja shqiptare u shfaq në kostum origjinal për Halloween. Ajo u maskua si një reper amerikan dhe shkaktoi shumë reagime.

Rita Ora u shfaq e veshur si artisti i famshëm Post Malone në ndejën e festës së njohur si ‘Nata e shtrigave’.

Ajo veçanërisht i kushtoi vëmendje detajeve të kostumeve dhe kënaqësisë së të pranishmeve, por edhe audiencën e internetit e ka bërë për vete, shkruan B92.

Ajo bëri tatuazhe të njohura në fytyrën e saj, flokët i shkurtoi dhe kishte një xhaketë që reperi e vishte rregullisht.

Shumë fanse kanë komentuar se kjo ishte veshja më origjinale e kësaj date të shënuara dhe është përzgjedhur si më e mira.

Bukuroshja jonë ka publikuar një numër të madh të imazheve dhe videove me rastin e kësaj feste.

mediumi serb rita ora me veshjen me origjinale per halloween bukuroshja me e komentuara ne rrjetet sociale - Mediumi serb: Rita Ora me veshjen më origjinale për Halloween, bukuroshja më e komentuara në rrjetet sociale

Ndërsa, Malone ende nuk e ka komentuar këtë lëvizje të këngëtares 27-vjeçare duke zgjedhur të hesht.

Ndryshe, Rita është duke punuar në projekte të reja muzikore gjatë muajve të ardhshëm. /Telegrafi/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.