mazrekaj 12 e1508250160458 780x4391 560x416 - Mentor Mazrekaj nënshkruan për Ferizajn

Mentor Mazrekaj nuk është më futbollist i lirë.

Sulmuesi anësor ka arritur marrëveshje me klubin e rikthyer në elitën e futbollit kosovar, Ferizaj.

Mazrekaj ka nënshkruar kontratë deri në fund të këtij edicioni me klubin e famshëm kosovar.

Mazrekaj1 - Mentor Mazrekaj nënshkruan për Ferizajn

Sulmuesi anësor ishte futbollist i lirë pasi kishte shkëputur kontratën e tij me Prishtinën.

Kësisoj Mazrekaj është ribashkuar me trajnerin Afrim Tovërlani ku të dy kishin kohë të arta me Prishtinën.

Lajmin për Mazrekaj, Ferizaj pritet ta zyrtarizoj gjatë orëve të ardhshme.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.