mefr 780x4391 1 560x416 - Mërgimtarit i vidhet Mercedesi i 40 mijë eurove në Ferizaj

Hajnat në Ferizaj i kanë shkaktuar dëm afro 50 mijë euro një mërgimtari, gjatë së hënës.

Mes gjësendeve tjera, atij i vodhën një veturë të tipit Mercedes, në vlerë rreth 40 mijë euro.

Pronari i shtëpisë thotë se kjo nuk është hera e parë që bëhet cak i vjedhjeve kur nuk ndodhet në shtëpi, andaj dyshon që është i njëjti person.

Policia ka hapur hetimet, megjithatë deri tash nuk ka të dyshuar në lidhje me këtë rast.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.