mesimdhenesit luftetaret e rinj kunder covid 19 5f5fd30b27926 768x461 1 560x416 - Mësimdhënësit “luftëtarët” e rinj kundër COVID-19

Nisi procesi mësimor në Ferizaj, kryetari Aliu uron nxënësit e mësimdhënësit

Ky vit që në pjesën dërmuese u shoqërua i mbyllur për institucionet arsimore, diktuar nga gjendja epidemiologjike në vend, këtë të hënë, ktheu gëzimin në fytyrat e mijëra nxënësve, prindërve e mësimdhënësve.
Kështu, sipas rekomandimeve të Institutit…

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.