rrahje 780x4391 1 560x416 - Mësohet identiteti i 50-vjeçarit nga Ferizaj që vdiq si pasojë e goditjeve në kokë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në QKUK ka ndërruar jetë një person, i cili u godit me grusht me kokë në një parkingun e një pompe të derivateve në fshatin Bibaj të Ferizajt.

Indeksonline mëson se viktima është 50-vjeçari, Asllan Leskovci nga fshati Bibaj i Ferizajt.

Për motive ende të panjohura i dyshuari ka goditur me grusht në kokë viktimën i cili ka rënë me kokë në asfalt, ku edhe mori lëndime për vdekje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.